Kontakt

Tell me is something eluding you, sunshine?

(Powiedz mi słoneczko, czy coś Ciebie niepokoi?)

Jeżeli nie wystarcza Ci opcja komentarzy na blogu, tutaj znajdziesz sposoby na to, aby skontaktować się ze mną w bardziej bezpośredni sposób:

e-mail: jakub.szczesny93@gmail.com, needtokillthesystem@live.com

Reklamy

2 comments on “Kontakt

  1. Hej mam podobną sytuację (zresztą nie tylko ja). Byłem na stażu w ramach praktyk studenckich (lipiec rok 2011) z projektu UE podpisanego z moją Polibudą (dzięki czemu nie pracowałem 3 tygodnie za free lecz 2 miechy za 1100/mies.). W grudniu 2012 dostałem pisemko z NFZ, że nie jestem zarejestrowany i trzeba tą sprawę uregulować (chociaż składka za mnie była jeszcze płacona) . W ZUSie jestem a w NFZ nie, a czemu? Bo te jebane systemy nie są z sobą powiązane, czyli jak jesteś w ZUSie to niekoniecznie jesteś w NFZ. Ja w tym czasie byłem z min.5 razy na badaniach kontrolnych, kilku badaniach krwi i jeszcze badaniu jakimś tam na które muszę chodzić ze względu na moją chorobę. Jak jeszcze mi przyjdzie za to płacić to nie wiem co k…. zrobię a kasa którą zarobiłem za pewne będę musiał złodziejom zwrócić lub jeszcze dołożyć. Próbowaliśmy jakoś to odkręcić ale się kurwa mi nie udało, bo zazwyczaj pomaga jakieś pisemko z pracy (nie pamiętam nazwy) a takiego nie mogę dać, bo tata ma swoją działalność gospodarczą. Byłem z tym nawet u magistra co uczy u nas prawa i powiedział, że sprawa byłaby jak najbardziej do rozwiązania jednak słyszałem, że ludzie je przegrywali. Myślałem też, że moja Polibuda to powinna załatwić a tu taki c… .

  2. Słuchaj, z tego, co wiem, to jeżeli nie kwalifikujesz się do ubezpieczenia od rodziców, a nie masz ukończone 26 lat, możesz wystąpić z pismem do Politechniki, aby zajęli się Twoim ubezpieczeniem. Studentowi do lat 26 należy się ubezpieczenie, jednak na to, jak na wszystko musi być papier. Skieruj się z tym do dziekanatu i życzę powodzenia. 😉

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s